Home » Firma

Klasyczne drzwiczki dla psa i kota

Drzwiczki Staywell OriginalNiestety nie wszyscy nasi pupile mają wszczepione chipy, ale to też okazuje się nie być zbyt dużym problemem. Zarówno dla psa jak i kota producent marki Staywell zaprzyjaźnionej z PetPorte przygotował szeroką ofertę na klasyczne drzwiczki dla naszych pupili. Klasyczne drzwi dla psów i kotów to wciąż najbardziej popularnych rodzaj tego typu przejść. Klasyczne drzwiczki to drzwiczki otwierane wahadłowo. Ruch wahadłowy klapki wzbudzany jest po prostu wtedy, gdy nasz pupil przechodzi. Tego typu drzwi nie wymagają do pracy żadnych specjalnych zawieszek przy obroży kota lub psa, które odblokowywałyby przejście. Do takich drzwiczek należy linia 700 Series. Drzwiczki te występują w trzech różnych rozmiarach, przeznaczonych kolejno dla kotów i psów o wadze do 7, 18 i 45 kilogramów. Do zestawu dołączona jest specjalna wkładka, która całkowicie zamyka przejście – przydatne, gdy wyjeżdżamy na kilka dni. Linia 600 Series to także klasyczne drzwiczki otwierane wahadłowo, wyposażone w elastyczną klapę ułatwiającą dużym psom przechodzenie. Drzwiczki z tej linii występują w czterech różnych rozmiarach – dla psów o wadze do 7, 18, 45 i 100 kg. Do zestawu także dołączona jest klapa blokująca przejście. Drzwiczki z serii 800 to praktyczne przejście dla psa, z czteropozycyjną opcją blokady zamka. Drzwiczki dedykowane są psom ras dużych o maksymalnej wadze 45 kg.

Original białeOriginal brązoweOriginal szareSeria 200Staywell 270EF

Staywell 300Staywell 340EFStywell PetsafeDrzwiczki serii 600MLStaywell 917EF

Jednakże klasyczne drzwiczki mogą występować w wersjach nieco bardziej zaawansowanych. Między innymi, jedną z ciekawych funkcji jaką oferuje Staywell w swoich drzwiczkach są blokady czteropozycyjne. Taka blokada w sensie wizualnym, to małe pokrętło, które w żaden sposób nie zaburza estetycznych walorów drzwiczek. Natomiast tego typu blokada, w zależności od ustawienia powoduje, że drzwiczki mogą:

– otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wyjść
– otwierać się tylko, gdy zwierzak chce wejść
– otwierać się w obie strony
– być całkowicie zamknięte

Drzwiczki klasyczne z czteropozycyjną blokadą to produkty z linii 200 Series i 300 Series oraz dwa modele z linii 900 Series: 917EFS oraz 919 EFS.

Sprawdź i porównaj wszystkie modele drzwiczek !