Home » Bez kategorii

Marka PetPorte

Petporte logo

PetPorte to część „rodziny” produktów marki PetSafe. Ideą produktów marki PetSafe jest stworzenie psom i kotom bezpiecznych warunków bytowych, co do tej pory zapewniały obroże elektroniczne do tresury, obroże antyszczekowe czy też niewidzialne ogrodzenia. Przyszedł też w końcu czas na to, by za pomocą produktów sygnowanych marką PetSafe dać też psom i kotom dodatkowy komfort. Przy tworzeniu drzwiczek dla kotów marki PetPorte, zostały oczywiście wzięte oczekiwania właścicieli czworonogów. Zaowocowało to powstaniem drzwi automatycznych, które otwierają się wyłącznie wtedy, gdy zbliża się do nich kot ze wszczepionym czipem.

PetPorte to funkcjonalne uchylne drzwiczki dla kota, które mają wbudowany zintegrowany czytnik kocich mikrochipów. Nasz kot już nie musi nosić obroży ani żadnej zawieszki, aby móc dostać się do domu.

Cechą innowacyjną drzwiczek PetPorte jest możliwość zaprogramowania ich w ten sposób aby np. po zmroku drzwiczki blokowały się automatycznie i nie wypuszczały naszego pupila z domu, ale co ważne aby wpuściły go gdy będzie do nas wracał po zachodzie słońca.

Kot i Petporte

Specjalnie zaprojektowane drzwiczki dla kota różnią się kształtem przejścia od drzwiczek dla psów. W drzwiczkach dla kotów wysokość przejścia jest zbliżona do szerokości, natomiast w przypadku psów, zdecydowanie większa powinna być wysokość przejścia aniżeli jego szerokość. Te i inne właściwości sprawiają, że drzwiczki PetPorte zostały stworzone z myślą o komforcie wszystkich kotów, które korzystały, korzystają lub będą korzystać z tego typu drzwi na mikrochip dla kota.