Home » Bez kategorii

Montaż drzwi

PetPorte brązMontaż drzwiczek PetPorte nie jest skomplikowany i można go przeprowadzić samodzielnie dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu drzwiczek. Podstawą poprawnego montażu drzwi na czip dla kota jest wycięcie otworu o wymiarach podanych na szablonie, który dołączony jest do każdego opakowania z drzwiczkami dla kotów PetPorte. Mamy wtedy gwarancję, że drzwiczki będą idealnie dopasowane. W przypadku montażu drzwiczek w grubych ścianach sugerujemy zasięgnięcie porady i/lub pomocy specjalisty. Profesjonalista wykona otwór w grubej ścianie przy pomocy odpowiednich narzędzi, które nie naruszą konstrukcji.

Dodatkowo, przy instalacji drzwiczek w grubych ścianach lub grubych drzwiach sugerujemy zastosowanie tunelu. Niektóre modele posiadają taki opcjonalny tunel już w zestawie, a inne wymagają jego dokupienia.

W jakim celu stosuje się tunele ? Tunele mają właściwości wzmacniające i estetyczne. Dodatkowo, zabezpieczony tunelem otwór nie zrani pupila ostrymi krawędziami powstałymi w wyniku tworzenia otworu.

Poniżej zamieszczamy film instruktażowy prezentujący montaż drzwiczek PetPorte.